slavojmoravany.com

oficiální stránky fotbalového klubu

Archiv článků ‘NEZAŘAZENO’

Shrnutí sezóny + novinky

autor zelickoo 12.Srpen 2010

Shrnutí sezóny 2009/2010

Minulou sezónu jsme zakončili na solidním 7. místě s 38 body za 11 výher, 5 remíz a 10 porážek s celkovým skóre 37:33. Po nevydařeném podzimu je naše umístění ve středu tabulky více než dobrým počinem. Po skončení sezóny opustil po 4 letech trenérský post Josef Dolan. Za svého trenérského působení dokázal s mužstvem nejprve zachránit III.třídu a následující rok mužstvo pod jeho vedením dosáhlo historického postupu do okresního přeboru, v níž mužstvo 2x po sobe obsadilo velmi dobré 4.místo.

Kádr opustili 3 hráči : své hostování ukončil belgičan Guillaume Pintez, který se vrátil po roční stáži zpět do Belgie, Zdeněk Merta zamířil do Traplic u Uherského Hradiště na hostování a Luboš Měsíček hostuje na půl roku v Ježově. Hostování v Ježově bylo prodlouženo Tomášovi Ryškovi. Ivoš Toman ukončil kariéru.

Letní příprava na sezónu 2010/2011

Příprava na novou sezónu byla zahájena 9.července pod vedením nového trenéra Jaroslava Kalince, který ukončil angažmá ve Ježově a zakotvil na lavičce našeho mužstva. Jako asistent u mužstva pokračuje Ivoš Surka. Tréninky bývaly 3x týdně – úterý, středa a pátek plus v neděli přípravný zápas. Byly sehrány 3 přípravné zápasy s Unínem, Vlkošem a Strážovicemi (podrobnosti o zápasech viz. níže) s bilancí 1 vítězství, 1 remíza a 1 porážka. Jak již bývá zvykem i před touhle sezónou došlo k příchodu několika nových hračů, popřípadě jim bylo prodlouženo hostování. Nejvíce hráčů k nám přichází z Kyjova:

Jaroslav Holeček – přestup z Kyjova

Matěj Tychtl – půlroční hostování z Kyjova

Pavel Bilíček – prodlouženo hostování z Kyjova

Ondřej Selucký – prodlouženo hostování z Kyjova

Michal Burýšek – navrát z hostování z Vřesovic

Adam Šeďa – přechod z dorostu

Mates Otáhal – přechod z dorostu

David Brázda – půlroční hostování z Vlkoše

Ke dnešnímu dni čítá kádr 19 hráčů.

Souhrn článků + pár zajímavostí

autor zelickoo 2.Prosinec 2008

Protože je v pauze mezi podzimní a jarní částí sezóny málo informací, a podařilo se mě najít pár zajímavých článků, nebo článků uveřejněných ve Slovácku, dám sem odkazy. Drtivá většina článků má v nadpise Starý Poddvorov, a tak se předem omlouvám, ale není to tím, že tam bydlím a nahrávám jim, ale proto že jsou jednoduše první celý podzim (čemuž se upřímně divím).

Ale nejdřív jeden retro článek z loňské sezóny o tom, jak Vlachovský předčil Janouškovce a v zápětí článek o fotbalistkách 1.Fc Slovácko, kde Petr trénuje (můžete si ho všimnout na fotce – druhý zleva v horní řadě).

No a dál už jen odkazy na články z Hodonínského denníku od nejnovějšího po nejstarší (z podzimní části sezóny).

Okresní přebor: famózní vstup Dambořic …

V Mikulčicích byli tři vyloučení a tři penalty. Proti Žarosicím se kopalo už pět …

Okresní přebor: Poddvorov vede …

Poddvorov vyhrál v Moravanech …

Poddvorov dále uniká …

Okresní přebor: Lhoťané postoupili na třetí flek …

Moravany se dotahují na vedoucí Starý Poddvorov …

Žarošice rozstřílely Uhřice …

Radějovští fotbalisté vypálili dambořické vrty …

Derby Žarošic s Dambořicemi skončilo smírem …

Poddvorov ztratil neporazitelnost v Kozojídkách …

Radějovský trenér: Můžu hrát kdekoliv …

Branková přestřelka pro Dambořice …

Poddvorov potvrdil v Mikulčicích pozici lídra …

Trenér Poddvorova Vyškovský hodnotí povedený podzim …

13.12.08 Generace – KD v Moravanech (od 20:00)

autor zelickoo 26.Listopad 2008

Zimní halový turnaj

autor zelickoo 18.Listopad 2008

Někteří naši hráči se zúčastní zimního halového turnaje ve sklárenské hale v Kyjově. SOUPISKA hráčů a PROGRAM jsou zde ke stažení.

SKORO HOTOVO…

autor zelickoo 28.Říjen 2008

Takže po cca 5-ti dnech neustálého zápolení s nahráním stránek na nový server se to podařilo. Ještě budu muset doladit nějaké drobnosti jako jsou tabulky – zápasy  a tak, ale většina dat by měla byt na svém místě. Taky budu muset ještě kapánek poupravovat odkazy, ale to není nic tak zásadního. Zásadní věci jsou na svém místě a můžeme pokračovat ve své dosavadní práci. Poďme Slavoj…

VÝZVA – NESTYĎME SE!!!

autor zelickoo 28.Srpen 2008

Prosíme všechny fanoušky, aby si na zápasy brali klubové oblečení jako trička, kšiltovky a především šály!!! Atmosféra bude mnohem lepší a  bude nás více vidět!!!

Děkujeme!!!

26.7.2008 – GENERACE

autor zelickoo 25.Červenec 2008

Jak již všichni dobře víte, v sobotu 26.7.2008  se koná na našem stadionu koncert skupiny Generace. Pro náš klub je to bezesporu největší událost nejen tohoto roku. Proto Vás všechny srdečně zveme na tuto bigbítovou noc. Připraveny jsou 4 výčepy, grilované maso a klobásy. Pro ty, kteří tuto skupinu neznají tak bližší info naleznete na www.generace.com. Ukázky jejich tvorby na http://www.youtube.com/watch?v=Pfk2iy1UKBs .

 

5.7.2008 Letní Noc

autor zelickoo 7.Červenec 2008

V sobotu 5.7 se uskutečnila Letní noc u příležitosti přátelského utkání Slavoje s tradičním slovenským druhem Unínem. Tato setkávání probíhají již 35 let.

Moravany – Unín  4:2 (2:1)

Branky: Merta,Vlachovský,Drobilík,Otáhal

Sestava: Strmiska(Soukup) – Klimek(Srneček), Bařina, Drobilík, Frelich – Merta, Zbořil P., Vlachovský, Kalinec(Buštík) – Zbořil M.(Zelinka), Otáhal

               Tento víkend se uskutečnilo další mezistátní utkání mezi námi a našimi Slovenskými přáteli s Unína. Naše družba trvá už dlouhých 35 let. Stejně jako každý rok i letos sme nastupovali v improvizované sestavě. První poločas byl vyrovnaný, v jeho úvodu sme byli o něco lepši a své šance proměnili – nejprve zužitkoval rychlou akci Merta 1:0 a zanedlouho po něm zvýšil na 2:0 střelou z trestného kopu Vlachovský. Poté se hra vyrovnala, šance se rodili na obou stranách,ale bez gólového efektu. Až před poločasem snížili hosté na 2:1 po nedůslednosti v naší obraně. Tak skončil i poločas. Ve 2.poločase se obraz hry změnil, hoste byli jasně lepší a zaslouženě vyrovnali na 2:2. Po vyrovnávající brance hoste svůj tlak ještě stupňovali a my drželi nerozhodný stav jen seštěstím a diky několika výborným zákrokům našeho gólmana. Naopak uhodilo na druhé straně. Z trestného kopu strhl vedeni na naší stranu Drobilík- 3:2. Od tohoto gólu jsme již soupeře do vážnější šance nepustili a naopak zvýšili na 4:2 po úniku Matesa Otáhala. Byl to jeho premiérovy gól za A-mužstvo, protože predchozí 2 branky mu rozhodči neuznali pro nesmyslé ofsajdy.

V průběhu celého dne a i večer při muzice bylo „testováno“ nové (Kněžihorské) pivo. Mě osobně by velmi zajímal další osud tohoto piva v našem výčepu „Na Kopačce“ a tak hodím do placu anketu. Pod článkem jsem povolil komentáře, takže je možné směřovat diskuzi k tomuto tématu pod článek.
Letní Noc 2008

autor zelickoo 24.Červen 2008

 

Memoriál Františka Veselého

autor zelickoo 19.Červen 2008

9. ročník turnaje žákovských mužstev

uskuteční se v ne. 22.6.2008 od 13:00 hod

stadion TJ Slavoj Moravany

zúčastní se mužstva: Moravan, Kostelce, Ježova a Těmic

systém turnaje – každý s každým 2 x 15 minut

občerstvení zajištěno

aktualizace 23.6.2008:


Výsledky:

Ježov – Těmice 3:0

Moravany – Kostelec 2:0

Těmice – Kostelec 1:0

Moravany – Ježov 0:2

Moravany – Těmice 0:2

Ježov – Kostelec 2:0

Tabulka:

1 – Ježov – skóre 7:0

2 – Těmice – skóre 3:3

3 – Moravany – skóre 2:4

4 – Kostelec – skóre 0:5

nejlepší střelec turnaje – David Kočař z Ježova