slavojmoravany.com

oficiální stránky fotbalového klubu

Archiv článků ‘ŽÁCI’

ne 7.6.2009 Vlkoš – Moravany 2:9

autor zelickoo 9.Červen 2009

Sestava: Grufík, Marčík, Hlaváč P., Zemčík, Zýbal, Klimeš L, Klimeš J., Cahlíková, Hulcký, Kroutil, Pimek

Branky: 4 x Klimeš J., 2x Hlaváč P., Hulcký, Marčík, Klimeš L.

Do tohoto utkání jsme nastoupili s novými dresy, které nám hned ze začátku přinesly štěstí. Hned po pěti minutách jsme se dokázali dostat do vedení po přesném zásahu P. Hlaváče. O pár minut později přidal další branku i J. Klimeš. Již v desáté minutě jsme se dostali do pohodlného vedení 0:3 zásluhou autora prvního gólu. Ale vše nebylo tak růžové, jak se původně zdálo. Vlkoš na náš tlak dokázal odpovědět gólem na 1:3. Naštěstí J. Klimeš udeřil podruhé a zvýšil na 1:4. Poté však domácí opět snižovali, a to na 2:4. Do poločasu se ještě trefil T. Hulcký a bylo to 2:5.

Read the rest of this entry »

ne 17.5.2009 Bukovany – Moravany 8:1

autor zelickoo 20.Květen 2009

Sestava: Hlaváč P., Marčík D., Zýbal J., Zlámal J., Klimeš L., Klimeš J., Grufík J., Pimek V., Chalíková R., Hulcký T.

Do Bukovan jsme přijeli hrát se soupeřem, který je na prvním místě. Věděli jsme, že je to kvalitní soupeř, takže jsme zvolili takovou taktiku a způsob hry, abychom vysoko neprohráli. Read the rest of this entry »

ne 10.5.2009 Moravany – Lužice 0:6

autor zelickoo 12.Květen 2009

Sestava: Hlaváč, Marčík, Zýbal, Zemčík, Klimeš L., Klimeš J., Pimek V., Cahlíková, Hulcký Kroutil, Zemčík

V tomto utkání jsme hostili Lužice. Soupeř byl favorit zápasu a hned v prvních minutách to začal potvrzovat. Nedostávali jsme se k žádným střeleckým příležitostem, zato hosté se v 5. minutě dostali do vedení. Útočník se dobře uvolnil, prošel naší obranou a chladnokrevně zakončil ke vzdálenější tyči. O pár minut později jsme prohrávali už 0:2, když se Lužice prosadily z podobné akce. Zatím jsme se stále nedostali k žádné střelecké příležitosti, zato Lužice udeřily potřetí – 0:3. To bylo v prvním poločase naštěstí vše. Read the rest of this entry »