ne 10.5.2009 Moravany – Lužice 0:6

autor zelickoo 12.Květen 2009

Sestava: Hlaváč, Marčík, Zýbal, Zemčík, Klimeš L., Klimeš J., Pimek V., Cahlíková, Hulcký Kroutil, Zemčík

V tomto utkání jsme hostili Lužice. Soupeř byl favorit zápasu a hned v prvních minutách to začal potvrzovat. Nedostávali jsme se k žádným střeleckým příležitostem, zato hosté se v 5. minutě dostali do vedení. Útočník se dobře uvolnil, prošel naší obranou a chladnokrevně zakončil ke vzdálenější tyči. O pár minut později jsme prohrávali už 0:2, když se Lužice prosadily z podobné akce. Zatím jsme se stále nedostali k žádné střelecké příležitosti, zato Lužice udeřily potřetí – 0:3. To bylo v prvním poločase naštěstí vše.

V tom druhém jsme inkasovali hned pět minut po přestávce, to když náš gólman špatně vyběhl a byl soupeřem přehozen. 0:4. Schylovalo se k debaklu, a aby toho ještě nebylo málo, dostal náš brankář z úhlu další gól a bylo to už 0:5. Poté jsme se dostali k první a poslední střele na branku, ale bylo nám to k ničemu. Do šatny jsme dostali ještě jeden gól (který ale byl podle mého názoru z offsidu), takže jsme s Lužicemi prohráli vysoko 0:6.