slavojmoravany.com

oficiální stránky fotbalového klubu

Shrnutí sezóny + novinky

autor zelickoo 12.Srpen 2010

Shrnutí sezóny 2009/2010

Minulou sezónu jsme zakončili na solidním 7. místě s 38 body za 11 výher, 5 remíz a 10 porážek s celkovým skóre 37:33. Po nevydařeném podzimu je naše umístění ve středu tabulky více než dobrým počinem. Po skončení sezóny opustil po 4 letech trenérský post Josef Dolan. Za svého trenérského působení dokázal s mužstvem nejprve zachránit III.třídu a následující rok mužstvo pod jeho vedením dosáhlo historického postupu do okresního přeboru, v níž mužstvo 2x po sobe obsadilo velmi dobré 4.místo.

Kádr opustili 3 hráči : své hostování ukončil belgičan Guillaume Pintez, který se vrátil po roční stáži zpět do Belgie, Zdeněk Merta zamířil do Traplic u Uherského Hradiště na hostování a Luboš Měsíček hostuje na půl roku v Ježově. Hostování v Ježově bylo prodlouženo Tomášovi Ryškovi. Ivoš Toman ukončil kariéru.

Letní příprava na sezónu 2010/2011

Příprava na novou sezónu byla zahájena 9.července pod vedením nového trenéra Jaroslava Kalince, který ukončil angažmá ve Ježově a zakotvil na lavičce našeho mužstva. Jako asistent u mužstva pokračuje Ivoš Surka. Tréninky bývaly 3x týdně – úterý, středa a pátek plus v neděli přípravný zápas. Byly sehrány 3 přípravné zápasy s Unínem, Vlkošem a Strážovicemi (podrobnosti o zápasech viz. níže) s bilancí 1 vítězství, 1 remíza a 1 porážka. Jak již bývá zvykem i před touhle sezónou došlo k příchodu několika nových hračů, popřípadě jim bylo prodlouženo hostování. Nejvíce hráčů k nám přichází z Kyjova:

Jaroslav Holeček – přestup z Kyjova

Matěj Tychtl – půlroční hostování z Kyjova

Pavel Bilíček – prodlouženo hostování z Kyjova

Ondřej Selucký – prodlouženo hostování z Kyjova

Michal Burýšek – navrát z hostování z Vřesovic

Adam Šeďa – přechod z dorostu

Mates Otáhal – přechod z dorostu

David Brázda – půlroční hostování z Vlkoše

Ke dnešnímu dni čítá kádr 19 hráčů.

Komentáře jsou uzavřeny.