so 13.9.2008 Moravany – Vnorovy 3:1 (2:0)

autor zelickoo 13.Září 2008

Sestava: Strmiska- Kalinec (50. Buštík), Mikeska, Drobilík, Srneček- Merta, Soukup A., Vlachovský, Měsíček M. (80. Měsíček L.)- Otáhal, Zbořil P.

Branky: Zbořil P., Otáhal, Měsíček

ŽK: Vlachovský

Od úvodu utkání jsme byli lepším týmem, pravidelně si vytvářeli střelecké příležitosti, avšak jejich efektivita byla malá. Do první vyložené šance se dostal P. Zbořil, ale sám před brankářem netrefil ani branku, další šanci měl Otáhal, který ač v tísni tak neproměnil samostatný nájezd. Až do třetice jsme dokázali vstřelit branku, po rychle rozehraném rohovém kopu se trefil hlavou P. Zbořil – 1:0. O Chvíli později – ve 30. minutě to bylo už 2:0, když rychlou akci zakončil Otáhal. Tentýž hráč si vypracoval ještě jednu příležitost, ale chybu brankáře nepotrestal. Ve druhém poločase jsme se soustředili na ubránění výsledku, přesto první šanci jsme měli my, v 60. minutě ale Vlachovský na malém vápně zaváhal. Nedáš až dostaneš mohlo platit hned z rychlého protiútoku, ale Strmiska byl na místě stejně jako v 65. minutě, kdy hostům chytl pokutový kop. Uklidnění do našich řad vnesl Měsíček M. , když střelou do prázdné branky zvýšil na 3:0. Hostům se povedlo v závěru snížit na konečných 3:1. Zejména za první poločas jsme si vítězství zasloužili, soupeř však prokázal svou kvalitu.