ne 15.6.2008 Hovorany – Moravany 1:1 (0:1)

autor zelickoo 15.Červen 2008

Sestava: Strmiska – Šalša, Mikeska, Bařina, Srneček – Merta (60. Buštík), Drobilík, Vlachovský, Kalinec (46. Otáhal) – Hudec (80. Klimek), Zbořil

Branka: Kalinec

ŽK: Vlachovský

V zápase ve kterém šlo jen o konečné umístění se nehrál pohodový zápas tak, jak by se dalo čekat. Domácí na nás vtrhli s tvrdou hrou, kterou bohužel rozhodčí netrestal žlutými kartami. Po celý první poločas jsme měli míč častěji na kopačkách, několikrát jsme se nedostali k zakončení. Zahřmělo až v 30.minutě, kdy se po dlouhém vhazování prosadil z otočky Kalinec – 0:1. Do konce poločasu Hovorany přišli o svého nejlepšího střelce, který byl za oplácení vyloučen. Vyloučení naší hře příliš neprospělo a ve druhé půli náš výkon upadl do podprůměru. Všechny naše akce brzdil domácí pomezní, vrcholem všeho byl neuznaný gól na 2:0. Bohužel i takový je někdy fotbal a jak už to tak někdy bývá trest přišel v 93. minutě, kdy se z pokutového kopu trefil domácí hráč – 1:1. Získaný bod nám stačil na 4. místo bulky okresního přeboru, což po podzimu málokdo čekal.