slavojmoravany.com

oficiální stránky fotbalového klubu

ne 6.5.2012 Dambořice – Moravany 2:0 (1:0)

autor zelickoo 7.Květen 2012

Sestava: Strmiska – Ficek (80. Kalinec), Bařina, Zbořil P. (Mikeska), Selucký – Soukup, Měsíček, Tychtl, Pintera – Vlachovský, Možíš

Poslední dubnovou neděli jsme zajížděli na horkou půdu do Dambořic, kde se nám příliš nedaří, bohužel ani tentokrát se nám nepodařilo přivést ani bod. První poločas byl vyrovnaný, hrálo se vesměs uprostřed hřiště a bez šancí. Naši nenadějnější příležitost zastavil nesmyslně odpískaný ofsajd, ke kterému chybělo asi tak 5 metrů, což se ale dalo čekat, když na lajně stál domácí pomezní z lidu. Pak se řítíil sám na branku Měsíček, ale jeho střelu zblokovala domácí obrana. Na druhé straně zahrozil domácí Matula, ale střílel jen do boční sítě. První gól vstřelili domácí po rohovém kopu, kdy Bařina odvracel míč a hlavou trefil do zad domácího hráče a bylo to 1:0.

Druhý poločas se hrál prakticky jen na polovině domácích, ale naší nemohoucností jsme nedokázali vstřelit ani jeden gól. Nejprve neuspěl střelou Možíš, kterou brankář vytlačil na roh, podobně dopadl i nebezpečný pokus Vlachovského, hlavička Seluckého mířila nad, další střela Možíše skončila na rukavicích domácího gólmana. Tak přišel trest – pochybě uprostřed hřistě šel sám na gólmana Matula, který obešel i Strmisku a zakončil do prázdné branky – 2:0. I když jsme se pak snažili s výsledkem něco udělat, branku jsme nevstřelili – brnkáře tváří v tvář nepřekonal ani Bařina ani Možíš ani dorážející Kalinec.

Komentáře jsou uzavřeny.