slavojmoravany.com

oficiální stránky fotbalového klubu

ne 29.04.2012 Moravany – Šardice 3:1 (1:1)

autor zelickoo 6.Květen 2012

Sestava: Grufík, Čech, Hlaváč Petr, HlaváčJan, Dihlačka, Tomaštík, Marčík, Zýbal, Ingr, Klimeš, Rotrekl, Dorňák, Pimek Josef.
Branky:  Adam Rotrekl  2x,  Jakub Ingr

Trenér:    Macejka Milan

S podporou větru v zádech měl soupeř prvních deset minut více ze hry a dostal nás pod tlak. První šanci si ale vypracovali naši hráči. To když Ingr vybojoval míč, ale sám před brankářem nedokázal skórovat. Nedáš, dostaneš. To se potvrdilo hned v zápětí, kdy střela z dvaceti metrů s pomocí větru  zapadla po zemi přesně k pravé tyči do naší brány. Pak se hra srovnala na obou stranách a z naší strany se množilo stále více šancí. Jednu z nich ještě do poločasu dokázal proměnit v gól Rotrekl. V druhé půli se hrál velmi bojovný fotbal na obou stranách. I když Šardice byly techničtější, naši hráči je udolávali zarputilou bojovností a začali je znatelně přehrávat. I přesto si hosté v 55 a 58 minutě vypracovali dvě velmi nebezpečné šance, ale to se Grufík v naší bráně předvedl dvěma výstavními zákroky. Tím mužstvu velmi pomohl i k tomu, že naši ještě více přidali na důrazu a rychlosti. Když v 62 minutě vstřelil Ingr druhou branku, soupeř polevil a náš gólman Grufík byl do konce zápasu téměř bez práce. V 82 minutě po pravé straně vnikl s míčem do velkého vápna soupeře Ingr a ještě před brankařem stačil přihrát Rotreklovi. Ten sice ze značného úhlu, ale do téměř odkryté brány uzavřel stav utkání na 3:1.

Trenér po utkání hráče pochválil za důraz a velkou bojovnost během celého utkání.

Komentáře jsou uzavřeny.