Sestava: Strmiska – Marek, Zbořil P., Bařina, Kalinec – Hudec (80. Marčík), Holeček, Drobilík, Burýšek (75. Žandovský) – Zbořil M., Otáhal

Branky: Bařina, Otáhal, Žandovský

Ve 2. kole okresního poháru jsme zajížděli do Syrovína, kde jsme se utkali s „céčkem“ Bzence. K zápasu jsme nastoupili s náhradníky a 3 hráči z dorostu. I přesto jsme měli celý zápas převahu, kterou jsme korunovali 3 brankami. Hned v úvodu se prosadil po standardní situaci hlavou Bařina. Během prvního poločasu jsme měli ještě tak 6-7 vyložených šancí – jen Otáhal šel 4x sám na brankáře, ale proměnil až pátý nájezd a zvýšil na 2:0. Šanci měl i Hudec, ale gólmana neprostřelil a nepochodil ani Burýšek a Zbořil M.

Ve 2. půli jsme bez problémů hlídali výsledek a nakonec jsme ještě zvýšili na konečných 3:0, po krásné akci Marčíka se Žandovským.