oficiální stránky fotbalového klubu

Sestava: Soukup- Šalša (70. Měsíček L.), Mikeska, Bařina, Srneček- Čtvrtníček, Klimek, Vlachovský, Kalinec- Hudec, Zbořil M.

Branka: 20. Vlachovský (pen.)

ČK: Mikeska

Na zápas jsme odjížděli oslabeni o několik hráčů základní sestavy. Soupeř byl od začátku aktivnější a hned z první vážnější akce udeřil, po rohovém kopu se míč po několika tečích ocitl v naší síti-1:0. Za nedlouho se nám však podařilo z penalty vyrovnat, Vlachovský prostřelil domácího brankáře- 1:1. Po té se hra vyrovnala a hrozili jsme rychlými brejky. Klíčový okamžik nastal ve 30. minutě. Naše obrana zaspala a domácí pohodlně skórovali. Ihned po vstřelené brance byl vyloučen za napadení soupeře Mikeska. Neuběhlo ani 5 minut a už to bylo o 3 branky. Pak se utkání jen dohrávalo, a bylo otázkou času, kdy padnou další branky. Po 90. minutách to bylo 7:1. Už po třetí jsme doplatili na velkou nedisciplinovanost, následky jsou tvrdé, důsledkem je pak nedostatek hráčů, trpí tím celý chod klubu, první mužstvo si musí brát dorostence, dorost zase žáky….Důkazem jsou pak výsledky všech našich oddílů za posledních 14 dnů, z možných 15 bodů naše mužstva získala 0 bodů…