so 1.9.2007 MORAVANY- KEN VESELÍ 3:1 (2:0)

autor zelickoo 28.Únor 2008

Sestava: Soukup – Šalša, Mikeska, Bařina, Kalinec – Měsíček (70. Čtvrtníček), Merta, Surka, Zbořil P. (80. Záhumenský D.) – Hudec, Záhumenský M.

Branky: Hudec 2x, Záhumenský M.

ŽK: Vlachovský

Utkání podprůměrné úrovně jsme úspěšně dotáhli do vítězného konce. V zápase jsme si vytvořili větší množství brankových příležitostí než soupeř. Vedení jsme se ujali ve 30. minutě, kdy samostatný nájezd proměnil Michal Záhumenský-1:0. O chvíli později byl vysunut Hudec a tváří v tvář hostujícímu brankáři nedal šanci-2:0. Druhou půli jsme začali vlažně, kombinace vázla, hosté toho využili a v 65. minutě snížili na 2:1. Dvougólový náskok nám vrátil opět Hudec kdy zakončil průnik Dušana Záhumenského-3:1. I přes několik dalších šancí se skóre do konce utkání nezměnilo.

Hodnocení trenéra: Povinné vítězství mužstva se ale nerodilo lehce. Na náš upracovaný fotbal se místy nedalo dívat. Zisk prvních tří bodů, snad ne „posledních“ zcela zasloužený. Mužstvo bojovalo i když se nedařilo.