ne 7.6.2009 Žádovice – Moravany 1:0 (0:0)

autor zelickoo 7.Červen 2009

Sestava: Strmiska – Merta, Bařina, Drobilík (30. Frelich), Soukup – Hudec, Hrbáček, Vlachovský, Měsíček – Zbořil M. (75. Srneček), Otáhal

K předposlednímu utkání jsme cestovali do nedalekých Žádovic, kterým jsme měli po podzimním měření sil co oplacet. Do zápasu bohužel nemohli nastoupit P. Zbořil, Záhumenský ani Mikeska. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po celý 1. poločas jsme si udržovali mírnou převahu. Vyústěním této převahy byly 2 šance M. Zbořila, tu první výborným zákrokem zlikvidoval Výstup a při druhé šanci mu míč přeskočil nohu. Žádovice zahrozili střelami z dálky, ty však Strmiska kryl. Do šaten se šlo s výsledkem 0:0. Kaňkou utkání byla srážka našich dvou obránců, po které musel hřiště opustit Drobilík.

Ve druhém poločase byl náš tlak ještě silnější, ale naše akce často končily před pokutovým územím. I přesto jsme nastřelili tyčku Vlachovským, po samostatném úniku trefil břevno Hudec a v další vyložené šanci netrefil ani Merta. Zákonitě tak přišel trest – po naší chybě na soupeřově polovině podnikli domácí rychlý brejk, a střelu domácího záložníka doklepl do sítě Janouškovec – 1:0! I přes naši snahu se nám nepovedlo vyrovnat a odvezli jsme si tedy porážku 1:0.