ne 03.09.2006 MORAVANY – NENKOVICE 1:0 (1:0)

autor zelickoo 15.Únor 2008

Sestava: Strmiska, Šalša, Zajdák, Mikeska, Bařina, Kalinec, Vlachovský, Surka, P.Zbořil –Hudec (46.D.Záhumenský), Sláma (88.Ingr)

Branky: 3´ Vlachovský (asist. P.Zbořil)

ŽK: Bařina, Kalinec

Ve 4. kole jsme na domácím hřišti hostili celek z Nenkovic, prozatím 8. tým tabulky. Jako do každého zápasu, tak i do tohoto, jsme šli s jediným cílem, a tím byl zisk 3 bodů. Tento cíl jsme začali naplňovat hned od začátku utkání, konkrétně hned ve 2. minutě, kdy se po rohu P. Zbořila trefil hlavou P. Vlachovský – 1:0. Tento gól vlil do našich žil ofenzivní krev a na branku hostí se valil jeden nebezpečný útok za druhým. Všechny akce však končili nepřesnou finální přihrávkou nebo byla příčinou zbrklost našich hráčů. Druhý gól jsme nepřidali. Tím jsme dostali soupeře opět do hry a ten se své šance chopil jak se patří – začal nás přehrávat a dostával se do náznaků šancí, žádnou vyloženou si však nevytvořil. A když ani my jsme nedokázali vyprodukovat žádnou solidní akci, skončil poločas 1:0. Kdo si myslel, že po poločasové domluvě vyběhne na trávník zcela nové domácí mužstvo, tak se bohužel šeredně mýlil!! 2.poločas pokračoval ve stejném duchu, jak ten první skončil, tedy převahou hostí. Naše mužstvo si nedokázalo pořádně přihrát, ztrácelo lehce míče, jediné, co se dalo ocenit, byla bojovnost celého týmu. Hrálo se především na naší polovině, hosté si však nebyli schopni vytvořit pořádnou šanci, hrozili jen střelami z dálky. Naše mužstvo zase hrozilo pouze ze standardních situací, žádná však nevedla ke gólovému efektu, a když gólem neskončila ani příležitost R. Mikesky, skončil zápas výsledkem 1:0!! Získali jsme tedy 3 vytoužené body, což je jediná pozitivní věc, kterou si z tohoto zápasu můžeme vzít, předvedená hra totiž vůbec neodpovídala našim představám ani představám našich fanoušků….